Bądź taka, jaka chcesz być

Newsletter

Subskrybuj mój comiesięczny Newsletter i odbierz mój E-Book w prezencie.

  Wkładali Cię w mundurki. Od samego początku. Z dobrych materiałów skrojone i uszyte. W dobre wepchnęli Cię szkoły, a potem w konkretne studia, bo przecież to przyszłościowe. Bo warto. Bo dobrze widziane. Bo inwestycja pewna i się zwróci.

  Studia nadęte i drogie. Bo warto. Bo dobrze widziane. Bo inwestycja pewna.

  Ty chciałaś być tancerką, miałaś naprawdę talent. Ale to przecież niegodne, przecież „nie w naszej rodzinie”.

  Potem partner. I partia najlepsza. Twierdzili z ogromną dumą. W sumie czemu nie? pomyślałaś na boku…Trochę się sama musiałaś przekonać, ale przecież może tak właśnie wygląda miłość… Trochę bojąc się samotności, trochę eksplorując rzeczywistość powiedziałaś magiczne „tak”.

  Po kilkunastu latach wiesz już doskonale, że książę nie miał białego rumaka i nie wyczarował Ci pałacu pod nieboskłonem z gwiazd. Ale dobrze- lekcja. Życie jest przecież po to, aby eksplorować. Życie jest przecież po to, aby doświadczać.

  ‘Pracuję, a więc jestem” – wymyśliłaś sobie to nowe, złote motto, bo to przecież Twój obszar geniuszu. Stąd czerpiesz poczucie wartości i stąd bierzesz siłę.

  Lubisz piękno i piękne rzeczy. W końcu- stać Cię na nie i dlaczego miałabyś ich sobie odmawiać…?

  Lecz jednak- czegoś brakuje- małego jednego puzzla, którego nie zapełni, ani wycieczka na koniec świata, ani nowy samochód.

  Brakuje smaku życia. Braku zapachu truskawek. Brakuje Twojego poczucia, ze jesteś dokładnie taka, jaka chcesz być.
  Czas ugryźć tę truskawkę…