Czas założyć koronę na głowę, czyli przyjmij swoją Moc

Newsletter

Subskrybuj mój comiesięczny Newsletter i odbierz mój E-Book w prezencie.

„Obyś żył w ciekawych czasach” mówi przysłowie. I obecny świat dostarcza mnóstwo powodów na prawdziwość tego przysłowia.

Czas koronawirusa dla jednych jest czasem strachu i wychodzących z ciemni demonów, dla innych czasem głębokiej refleksji, oddzielenia ziarna od plew, tego, co naprawdę ważne pod tego, co trywialne i błahe.

Znam wiele kobiet, które właśnie teraz poczuły zew swojej Duszy, poczuły, że nie ma sensu tracić więcej czasu, że nie ma sensu siedzieć w kącie i czekać na mrozie jak dziewczynka z zapałkami, że teraz w końcu nadeszła chwila, żeby zacząć kochać siebie bardziej pod innych.

Być może mówili Ci, że masz siedzieć cicho, że nie jesteś zbyt dobra, że może jesteś za stara, za młoda, że spełnione, lekkie życie jest poza Twoim zasięgiem, że masz siedzieć w swoim małym pudełku i akceptować rzeczywistość, na którą i tak nie masz wpływu?

Może wmówiono Ci, że masz być posłuszną kobietą, że nie masz prawa do własnej przyjemności, że to była Twoja wina, że mężczyzna nadużył Cię seksualnie, że ludzie Cię wykorzystywali, że nie możesz otwarcie mówić czego pragniesz, bo masz być posłuszna, dyplomatyczna i się nie złościć…

Czas powiedzieć – STOP.
Czas powiedzieć – DOŚĆ.

A jakby to było, gdybyś już teraz była gotowa nałożyć koronę na głowę i dała sobie pozwolenie, aby przyjąć swoją Moc?

Jakby to było, gdybyś dała sobie pozwolenie na uleczenie dawnych ran i wybaczenie sobie wszystkich błędów?

Jakby to było, gdybyś zaczęła kochać siebie bardziej, niż innych?

Tak – dobrze przeczytałaś.
Kochaj siebie bardziej, niż innych.

Egoizm? – powiesz?
Być może – zdrowy egoizm jest najzdrowszym lekarstwem.

Bo kiedy Ty jesteś szczęśliwa to emanujesz pozytywną energią, ludzie w Twoim otoczeniu czują się cudownie, a Ty masz odwagę i siłę by wreszcie sięgać po to, co naprawdę dla Ciebie ważne.

Jeśli czujesz, że czas Głębokiej Wewnętrznej Transformacji Kobiecości nadszedł, ale nie jesteś pewna od czego zacząć, umów się ze mną na spotkanie.