Warsztaty „Skąd czerpać siłę w codziennych wyzwaniach, by nadal pozostać sobą”

 

Warsztaty

Warsztaty „Skąd czerpać siłę w codziennych wyzwaniach, by nadal pozostać sobą” to warsztaty kobiece, które miały już swoją odsłonę w kilku miejscach. Dzięki nim kobiety dowiadują się, że mamy tę siłę w sobie i możemy nauczyć się mieć do niej dostęp zawsze, kiedy tylko chcemy.

Warsztaty dla firm

W Pekao Financial Services znów rozbudziła się energia kobiet-w atmosferze bezpieczeństwa i otwartości kobiety dzieliły się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. To wspaniałe, ile możemy się nauczyć od siebie nawzajem.

Oto kilka opinii uczestniczek:

„Warsztaty z Magdaleną to magiczny czas powrotu do siebie, rozszerzenia świadomości, szukania ścieżek która zawsze są gdzieś w NAS i czekają na ich przetarcie. Magdalena z lekkością charyzmą i wnikliwością szuka możliwości dotarcia do każdej z uczestniczek poprzez ciekawe spostrzeżenia, prawdziwy dialog i interesujące ćwiczenia. Piękny, barwny czas, naprawdę warto”.
Maria Rogalska
Headhunter, doradca ds. kariery w HR bank

Byłam uczestniczką warsztatu, podczas którego Magda wprowadziła nas w świat kobiecej energii. Kilka kobiet, każda niezwykła i inaczej doświadczona przez życie. Znalazł się pierwiastek łączący nas wszystkie. Przekonanie, że mamy wewnętrzną moc by żyć zgodnie z naszymi marzeniami. Określiłyśmy skąd możemy czerpać siłę do życia. Doceniłyśmy wartość samoświadomości i życia w uważności tu i teraz.To było bardzo inspirujące spotkanie, dlatego zachęcam do wzięcia w nim udziału.
Zofia Orzełowska
Starszy Specjalista w Luxmed

„Każda kobieta powinna chociaż raz spotkać się z Magdą W.”
Kasia G.B.


„Ciekawy warsztat, jeśli chcesz usystematyzować wiadomości na swój temat, spojrzeć w głąb siebie, zobaczyć w jakim obszarze jest potrzebna zmian i zrobić porządki.

„Plusem jest kameralna forma, co pozwala na świetną interakcję z uczestnikami. Świetne prowadzenie i bardzo pozytywna energia. Polecam i dziękuje za wartościowy czas.” Ella Kuszyk, dietetyk, trener, coach

„Warsztaty przede wszystkim dają, ze względu na grupę, otworzenie się i ujawnienie swoich myśli. Dają możliwość konfrontacji i zderzenie się ze światopoglądem innych kobiet, co daje możliwość poszerzenia percepcji. Zestawienie się z innymi osobowościami i charakterami jest doświadczeniem podbudzającym”. Ania

„Najważniejszy pierwszy krok. To było bardzo ciekawe i takie inne w moim życiu dzięki za to. Robisz naprawdę kawał dobrej roboty! Oby tak dalej!!. Mirela

„Pięknie dziękuję za spotkanie, gdzie my kobiety możemy się dowartościować i nabrać pewności siebie” M.

„Warsztat „Skąd czerpać siłę w codziennych wyzwaniach, by nadal pozostać sobą” jest inspiracją dla kobiet poszukujących drogi bycia „Kobieta totalną”, daje możliwość do wysłuchania innych poglądów, doświadczeń i stanowisk. Daje nam możliwość zrozumienia siebie i odkrycia siebie na nowo”

Inne warsztaty

Obecnie organizuję warsztaty dla kobiet- śledź mój profil na FB – tam zawsze są informacje o następnych tematach i terminach warsztatów.

Warsztaty to praca w małej grupie (najczęściej do 10 osób), w kameralnej , bezpiecznej atmosferze, gdzie możesz poznać siebie lepiej i zmienić to, czego już nie chcesz w swoim życiu na to, co będzie cię wspierać i dawać ci prawdziwą radość.

Podczas warsztatu “Pełna moc kobiecości” nasze uczestniczki uczyły się zauważać swoje piękno, doceniać siebie i byc dumne z tego, że są kobietami.

Podczas warsztatu “Pełna moc kobiecości” nasze uczestniczki uczyły się zauważać swoje piękno, doceniać siebie i byc dumne z tego, że są kobietami.

Podczas warsztatu “Moc kobiet” uczestniczki odkrywały swoje piękno, uczyły się akceptować siebie i odnajdywać swoje mocne strony. Każda kobieta jest piękna i wyjątkowa, tylko nie każda potrafi sama to dostrzec.

Podczas warsztatu “Powrót do mocy”, który odbywał się w przepięknej Białowieży, razem z grupą niesamowitych kobiet dotarłyśmy do Miejsca Mocy i podziwiałyśmy dzikie piękno Puszczy Białowieskiej.
W czasie naszej pracy odkryłyśmy kim jest Kobiety Mocy, jakie są jej atuty i aspekty oraz jak można ją wzmacniać. Korzystając z kreatywnych technik eksplorowałyśmy naszą kobiecość i dowiedziałyśmy się jakie są nasze role.
W życzliwej atmosferze kobiecej przestrzeni mogłyśmy bezpiecznie   doświadczać naszych historii oraz emocji oraz wymieniać się mądrością.
Warsztaty “Powrót do mocy” już niedługo – w maju w Warszawie. Wkrótce więcej informacji.

Referencje

Dorota G

Warsztaty dały mi dużo uśmiechu i bardziej optymistycznie patrzę na siebie i swoją kobiecość. Prawdę mówiąc przed warsztatami rzadko czułam się kobieco i nie wiedziałam z czego to wynika.

Dziś już wiem- zapomniałam, że piękno jest we mnie, a ja je uśpiłam, w tym biegu i walce o życie codzienne. Id dziś będę każdego dnia budzić moją kobiecość co rano.

Monika Żmudziejewska

Rewelacyjne spotkanie, które pokazuje, ze kobiecość jest w każdej z nas. Gorąco polecam, aby skorzystać i wyjść z tych warsztatów z ogromna mocą, która będzie wpływała na wszystkie sfery naszego życia. 

Ania

Od zawsze miałam kompleksy. W liceum byłam gruba. I zawsze porównywałam się ze swoją siostrą. Ja – gruba, brzydka, ale dobre serce. Ona ładna, ale dość złośliwy charakter.

A w sumie czego ja jej zazdroszczę? Ładnej buzi? Schudłam, trochę się wzięłam za siebie.

Dziś na warsztatach dużo się zmieniło. Dostrzegłam, że mam zalety, jestem wysoka, szczupła. I chcę od dziś pozytywnie myśleć o sobie, kobieco się ubierać. I nauczyć się przyjmować komplementy. Pani Kasia i Pani Magda mają cudowna moc i energię.

Polecam wszystkim takie warsztaty z takimi super prowadzącymi. 

Ania Miler

Warsztaty pomogły mi podjąć decyzję, aby wreszcie zaakceptować siebie jaka jestem. Posłuchałam dziewczyn wierzących w siebie, pełnych energii z wadami, ale takimi jakie akceptują. Nie są wobec siebie tak krytyczne jak ja. Mam nadzieję, ze dzięki temu spotkaniu zacznę pracować nad takim postrzeganiem siebie samej. Bardzo dziękuję za wasz czas i energię.

Joanna Religa

Dwudniowy warsztat „Pełna moc kobiecości” z Magdą Warych i Kasią Bujniewicz wzmocnił moją potrzebę pielęgnowania siebie i swoich wyborów. Dał mi chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków i ról. Dwa dni z dziewięcioma cudnymi kobietami i babską energią.

 

Emilia Jarosz

Warsztaty prowadzone prze Magdę i Kasię są super! Dziewczyny znakomicie się uzupełniają. Ćwiczenia pozwoliły mi zauważyć moje niedoskonałości i przekształcić je w atuty, albo zwyczajnie zaakceptować. Uzmysłowiły mi, że dążenie do ideału narzucanego przez otoczenie nie ma sensu. Jestem piękna na zewnątrz i w środku.

 

Agata Węgier-Ciornei

Rekomenduję kobiece warsztaty z Magdaleną Warych. Dzięki tej pracy możesz podoświadczać i poodkrywać ważnych kobiecych tematów. Warsztaty pozwalają na zyskanie ciekawych refleksji. Wybór tematów proponowanych przez Magdę może pozwolić Ci na rozwój w wielu aspektach Twojego bycia, życia.

 

Anna Jeziorek

Dziękuję za warsztaty, które były prowadzone przez Kasię i Magdę. Był to miły spędzony czas, który dał mi energię i dobre spojrzenie na siebie. Polecam.

 

Anna Morawska

Polecam warsztaty prowadzone przez Kasię i Magdę. Niesamowita energia i radość. Cudowna chwila ‘zatrzymania”

 

Monika Korol

Polecam warsztaty dla kobiet, które czują w sobie potrzebę zrozumienie siebie, swoich potrzeb, które szukają miejsca na rozmowę i przepracowanie spraw, które siedzą w głowie, a brakuje im czasu w ciągu dnia.

 

Monika D.

Dziękuję za weekend kobiecości – za to, że mogłam poznać fajne kobiety o pięknym wnętrzu i pięknej inności. Miło było zobaczyć jak każda z nas jest wspaniałą osobowością, jak potrafi się otworzyć i mówić o kobiecości i o swoich pięknych stronach.

 

Kasia Górska

Warsztaty “Powrót do mocy” z Magdą należały do ciekawych. Prowadząca wykazała się ogromnym zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem. Do dyspozycji miałyśmy szeroki wachlarz ciekawych pomocy, którymi dysponowała Magda. Nie sposób było się nudzić. Odkrywanie kolejnych kobiecych źródeł mocy kobiet wraz z cudownymi kobietami było niezapomnianym przeżyciem. Gorące  uściski dla Magdy.

 

Magdalena Matyszczak

Warsztaty prowadzone przez Magdalenę to bardzo dobrze spędzony czas. Nie tylko dlatego, że pracowałyśmy nad kobiecością. Również dlatego, ze przebywanie z tak cudowną, wszechstronną i pełną pozytywnej energii Kobietą to wielka przyjemność. Serdecznie polecam.