Referencje

Paulina Majewska - Goździk

Magdo,
nie wiem czy każda z kobiet, która kieruje się do Ciebie na coaching mentorsko-kobieco-biznesowy jest postawiona przed jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu, ale wiem, że dla mnie to był idealny czas.

Wybierając coaching z Tobą, byłam pewna, że uśmiejemy się do łez i obgadamy ( w sumie ja obgadałam) połowę tematów tego świata. Ale jeszcze wtedy nie byłam świadoma jak ogromne zmiany myślenia będzie to za sobą niosło.
W ciągu trzech miesięcy: może życie zmieniło się o 360 stopni. Długo odkładane plany zawodowe nabrały takiego rozpędu, że teraz sama kreuję moją rzeczywistość biznesową. Jej skutki możesz zaobserwować na FanPagu www.facebook.pl/pokoje69pl/
Odważnie podejmuję decyzje i jestem przygotowana na skutki sukcesu. Cieszę się w pełni z rezultatów, ale też jestem przygotowana na możliwe potknięcia. Wiem jak reagować na krytykę, a hejt w internecie traktuję zupełnie naturalnie.
Śmiało wykorzystuję mój wdzięk kobiecy do biznesu w nieruchomościach i remontach uznawanego jako typowo męski. Mam z tego fun i jestem skuteczna w działaniu.
Wiem też, że sukces jest zarezerwowany tylko dla kobiet pewnych siebie, i mających świadomość swoich umiejętności i wiedzy. Wtedy naturalną konsekwencją staje się poznawanie ludźmi, którzy solidnie gratyfikują naszą współpracę.

Twoje metody pracy były tak zaskakujące, że na długo utkwią w mojej pamięci. Nie mogę zdradzić szczegółów, bo to tajemnica coachingu, ale z przyjemnością polecę innym babeczkom, aby z nich skorzystały.

Polecam każdej kobiecie, która myśli o zmianie swojego życia!

Aneta Sz.

Przeszłam proces coachingowy z Magdą i mogę śmiało stwierdzić, że to była to dobra inwestycja.. Coaching pozwolił mi spojrzeć na niektóre ważne dla mnie sprawy z innej perspektywy, poukładać pewne sfery mojego życia i bardzo mnie wzmocnił.. Madzia jest osobą empatyczną, ciepłą, przede wszystkim bardzo profesjonalną w swoim fachu. Bardzo dziękuję za pomoc.

Marta Wiercińska

“Warsztaty „Powrót do mocy” z Magdą to dwa dni , które pomogły nam znaleźć odpowiedź na pytanie kim jestem, do czego dążę i czego i potrzebuję. Magda ma niewyczerpane pokłady energii i pomysłów. Podczas warsztatów używała różnych technik pracy coachingowej z grupą, aby każda z nas odnalazła swoją własną moc. Dla mnie najbardziej inspirujące były sesje ze zdjęciami i kartami coachingowymi. Warsztaty w grupie uświadamiają, jak cudownie jest być kobietą i jak dużo możemy czerpać od siebie nawzajem.”

Magdalena Żmudziejewska

“Do Magdaleny odezwałam się w momencie, gdy miałam przed sobą do podjęcia ważną decyzje. Jestem kobietą świadomą siebie i swoich celów. Jednak znalazłam się w takim miejscu w swoim życiu, że zapomniałam o tym co jest dla mnie najważniejsze. Coching pomógł mi zajrzeć do swojego wnętrza. Zrozumieć, ze najważniejsze odpowiedzi pochodzą z nas samych. Jeśli jesteś teraz w swoim życiu w tzw ślepej uliczce i zastanawiasz się jak wprowadzić ład i poczucie wolności do swojego życia, to nie zastanawiaj się dłużej tylko podejmij decyzje i przepracuj swoje przekonania z Magdaleną. Ja jestem teraz na autostradzie, której droga prowadzi do wielkich rzeczy. Realizuje siebie. Mam czas na biznes i rozwój swoich życiowych wartości. Myślę i działam odważnie. Polecam gorąco”

Joanna Religa

Z Magdą miałam przyjemność odbyć jedną i kluczową dla mnie rozmowę, bardzo transformującą. Spotkałyśmy się po prostu na kawę i zauroczona różnorodnością inspiracji coachingowych Magdy, poprosiłam Ją o sesję. Miałam temat, któremu chciałam się przyjrzeć i dzięki Magdzie odkryłam kluczowe dla mnie przekonanie, które mocno spowalnia niektóre ważne dla mnie działania. Dynamiczna, empatyczna i niezwykle przenikliwa – polecam współpracę z Magdą jeśli jesteś gotowa na prawdziwą transformację swojego dotychczasowego sposobu myślenia i działania. Ja do Magdy jeszcze na pewno wrócę!:)

Zapisz

Manuela Serafin

Sesja z Magdą to świetne doświadczenie, które zmieniło moje podejście do problemu dręczącego mnie od lat. Nie potrafiłam ani odpuścić (bo czułam, że mi na tym w głębi siebie zależy) ani się zaangażować, tak jakby coś mnie blokowało. Dzięki ciepłemu a jednocześnie konkretnemu podejściu Magdy musiałam stanąć z prawdą twarzą w twarz i zobaczyłam jak na dłoni dlaczego wciąż nie robiłam tego, co tak uwielbiam i co mnie będzie wspierać i dodawać mi energii.

Najbardziej podobała mi się jej lekkość i spokój, a jednocześnie to, że potrafiła jednym pytaniem czy stwierdzeniem pokazać mi jak ja to widzę i w jaki kociołek się zamotałam. Po sesji czułam mnóstwo energii, która się utrzymuje i inny rodzaj motywacji, taki wypływający ze mnie, dzięki któremu nie tylko “chce mi się”, ale też czuję, że to będzie moja codzienność, a nie chwilowy zryw.

Polecam z całego serca! Zwłaszcza, że oprócz problemu, który miałam dzięki Magdzie udało mi się zobaczyć także schemat w jaki wchodzę w relacji i puścić go! Teraz wiem, że siłę mam w sobie, wiem jak ją wzmacniać i czego mi potrzeba. Wiem także, że nie muszę już wplątywać się w toksyczne sytuacje, żeby udowadniać sobie jak silną kobietą jestem. To wspaniałe i jestem ogromnie wdzięczna za tą pracę. Polecam każdej kobiecie, która po prostu pragnie od życia więcej.

Dorota Grzybowska

Magda-bardzo dziękuję Ci za krótką, ale bardzo owocną współpracę.

Przepracowałam w sobie wiele ważnych kwestii. Sami jesteśmy kowalami własnego losu. Ja sama godziłam się na wiele sytuacji, których nie akceptowałam. Tak bardzo goniłam marzenia, które dawno powinnam pożegnać i wyznaczyć nowe, by nie oglądać się za siebie z żalem.

Magda mi to uzmysłowiła i przypomniała jak w prosty sposób pożegnać niespełnione marzenia, żale i smutki, oraz ograniczenia. Moja sytuacja w momencie kiedy spotkałam się z Magda była beznadziejna, ale ja wierzę że to po prostu dlatego Bóg postawił ją na drodze bym zmierzyła się z samą sobą.

Dziś wiem, że dzięki Jej pomocy potrafiłam w końcu spojrzeć na swoją sytuację z boku. Sesje u Niej dawały mi dużo do myślenia. Dla mnie największą wartość dały sesje z kartami, bo potem wracałam do nich bardzo często. To dzięki tej sesji otworzyłam się mocno. Jeśli miałabym powiedzieć szczerze- to Magda jest dobra w tym co robi.

Moja współpraca była krótka zaledwie 6 sesji i wystarczyło, by przejrzeć na oczy i obudzić się ze snu zwanym zastojem i godzeniem się z losem.

Teraz los chcę wziąć w swoje ręce i nim pokierować. Dzięki Magdzie uświadomiłam sobie, że w tym całym pędzie zapomniałam o SOBIE, że stawiam Siebie zawsze na końcu, a to przecież JA i Moje potrzeby są najważniejsze by być szczęśliwą.

Ewa Skalska

Coaching polecam wszystkim kobietom, które chcą lepiej poznać siebie i swoje zasoby. Magda wydobyła ze mnie wszystko, co najlepsze. Dzięki niej zrozumiałam, że ja jestem na pierwszym miejscu a potem inni. Odkryłam w sobie nieograniczony potencjał, a także poznałam kierunek w jakim chciałabym podążać w życiu. Stałam się lepsza dla siebie i dla rodzinny. Była to podróż w głąb siebie, do swoich marzeń . Magda tryska energią i entuzjazmem. I zaraża tym innych. Motywuje do działania i skłania do refleksji. Poznałam swoje potrzeby i wszystkie tęsknoty swojej duszy. Z każdym dniem moje życie jest piękniejsze.
Dziękuję Magdo

Zapisz

Julia Zarycka

Magda to nie tylko świetny coach i mentor, ale także wspaniała osoba. Już po pierwszym spotkaniu nauczyłam się zmienić sposób myślenia – myślenia o sobie oraz moich planach i marzeniach. Zawsze punktualna, energiczna i uśmiechnięta. Jej wiedza z zakresu coachingu i mentoringu jest nie tylko teorią, ale jej praktyką. Od razu da się wyczuć, że to co mówi, sprawdziła na sobie, wdrożyła w życie i teraz uczy tego innych. Motywuje, podpowiada, nakierowuje. Polecam coaching z Magdą. To wspaniałe doświadczenie, które na pewno wniesie dużo dobrego do Twojego życia.

Zapisz

Anna Lipowska-Partycka

Magda, bardzo energetyczna i empatyczna kobieta, jednocześnie ciepłą i pozytywnie nastawiona do świata.
Sesje z Magdą były dla mnie podróżą w głąb siebie. Były bardzo wartościowym czasem, dzięki któremu nabrałam wiatru w żagle. Uświadomiłam sobie czego chce i z kim chce i kiedy chce. Wszystkie porady i lekcje zachowałam do dziś i wykorzystuje na co dzień.

Odbyłam Magdą kilka sesji ale na pewno powrócę do nich, gdyż cenię sobie bardzo czas spędzony z Magdą.

każdemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapisz

Wojciech Oberman

Magdę Warych poleciła mi żona, a dokładnie profil na Facebooku i jej wpis na temat życia,ważnych spraw, ciągłego biegu, braku relacji.

Coaching z Magdą był bardzo pozytywnym doswiadczeniem ” ugasiliśmy pożar” :), pozwolił mi na zatrzymanie się w ciągłym biegu,natłoku spraw,problemów.

Zaczynam uczyć się lepiej zarządzać własnym czasem i dbać o relacje.

Magda zmotywowała mnie do działania. Szczerze polecam wszystkim.

Wojciech Oberman

Zapisz

Renata Polak

opinia-renatySesje z Magdą są jak połączenie szybkiej jazdy ze spacerem. Wszystko ma swoje miejsce i czas zgodny z tempem i potrzeba Klienta, ale tez w duchu dobrej energii i optymizmu, którymi emanuje prowadzaca. Dla mnie był to bardzo wartościowy czas, który poświeciłam na chwile refleksji i wglądu, a przede wszystkim na zaplanowanie działania.

Magda jest w tym procesie Partnerem uważnym i skupionym, ale kiedy trzeba potrafiącym pobudzić kreatywność i energie do działania. Serdecznie polecam.

Ewa Laszkowska

opinia-ewyCoaching z Magdą jest jak przygoda, ta, która pamięta się przez lata.

Jest, a nie… był, bo wspomnienie tej podroży towarzyszy mi każdego dnia.

Nie da się zapomnieć procesu, który z cienia i strachu prowadzi do światła samoświadomości, pozwala rozkwitnąć duszy niczym piękny kwiat. A Magda, to energia, której nie wolno odrzucić , trzeba się w nią zanurzyć i… go with the flow!

Siła akcji, która ma ogromne pokłady ciszy i skupienia.

Polecam to spotkanie! Z pewnością niezapomniane.

Na efekt zmian każdy musi zapracować sam, ale światło i wsparcie w drodze jest niezbędne. Magda je ma, warto skorzystać!

Larisa Latypowa

opinia-larissyPolecam coaching z Magdą każdemu w każdym wieku. Na początku nie byłam w stu procentach przekonana, że się zmienię, jednak po całym procesie mogę z pewnością stwierdzić, że to zadziałało.

Coaching z Magda dal mi możliwość patrzenia na rożne sytuacji życiowe z innych perspektyw, mianowicie perspektyw bardziej optymistycznych.

Wszystkie rozwiązania są we mnie! Wystarczyło powiedzieć o sytuacji, odpowiedzieć na pytania coacha, rozwiązania przychodziły same tak, jak bym mówiła do lustra, które odzwierciedla moje pozytywne nastawienie do życia.

Teraz już nie mam porażek, są wyłącznie doświadczenia.

Zapisz

Sylwia P.

opinia-sylwii“Coaching z Magda był bardzo pozytywnym doświadczeniem. Dzięki niemu nauczyłam się rozpoznawać moje mocne strony i sprecyzowałam plany zawodowe na przyszłość, a także nauczyłam się lepiej zarządzać własnym czasem. Dzięki temu lepiej planuje nad swoim życiem, jest mi łatwiej podejmować decyzje i bardziej perspektywicznie patrzeć w przyszłość.

Na ten efekt miał wpływ profesjonalizm Magdy, która potrafi uważnie słuchać i dobrze kierować procesem coachingowym. Wpływ miała również sama osobowość Magdy – jest ona osoba pełna zaraźliwej energii i nasze spotkania przebiegały zawsze w serdecznej atmosferze. Polecam zajęcia z nią, są naprawdę owocne.”

Paweł Warchoł

opinia-pawlaJestem zadowolony ze współpracy z Magda. Szukałem odpowiedniej osoby, która prowadzi life coaching, kiedy jako dobry coach została mi polecona Magda. 

Dzięki coachingowi zyskałem przestrzeń na przemyślenia. Bardzo cenię u Magdy umiejętność słuchania, okazania zainteresowania, motywowania do działania.

Poza pasja do coachingu i profesjonalizmem w tym aspekcie, Magda jest zwyczajnie bardzo mila osoba co ułatwia znacznie kontakt i współpracę. Szczerze polecam wszystkim.

Zapisz

Piotr

Trafiłem do Magdy w trudnym dla mnie okresie, targany wieloma niepewnościami, czy da się pewne sprawy odmienić. Wiedziałem, co mi jest potrzebne, ale nie wiedziałem dokładnie jak do tego dojść. Inspiracja i wsparcie ze strony Magdy było nieocenione, przy długotrwałym, ale bardzo skutecznym procesie odnajdywania siebie. W tej chwili mogę śmiało stwierdzić, że jej wkład w moje odnalezienie siebie był ogromny. Dziękuję!