O mnie i o transformującej rozmowie

Witam Cię,

Nazywam się Magdalena Warych i jestem Coachem Świadomych siebie Kobiet oraz coachem ICC. Moją misją jest pomaganie kobietom uwikłanym w trudne związki z mężczyznami aby odzyskały wolność i odbudowały swoją siłę na nowo. 

Być może znalazłaś mnie na Fb, albo trafiłaś na moją stronę przypadkiem. Czytasz te informacje i zastanawiasz się, czy warto ze mną pracować…

Kim jestem?Ukończyłam studia językowe- język niemiecki i angielski na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem absolwentką Amerykanistyki i mass mediów oraz podyplomowych studiów coachingu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Jestem certyfikowanym coachem ICC- International Coaching Community. Byłam nauczycielem akademickim i przez wiele lat prowadziłam kursy językowe w korporacjach. Obecnie jestem coachem z misja i pasją.

Abym mogła naprawdę Cię zrozumieć, potrzebuję poznać Cię osobiście i pobyć z Tobą przez chwilę w Twoim świecie.

Jest wielu coachów i każdy ma swój styl pracy. To, w czym ja jestem naprawdę dobra, to transformująca rozmowa. Ta rozmowa jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Abym mogła zanurzyć się w Twoim świecie, zrozumieć lepiej Ciebie i wyzwania, które przez Tobą stoją- potrzebuje trochę czasu…

Bo czas tworzy przestrzeń, a przestrzeń daje możliwość poznania drugiej osoby.

W dzisiejszym świecie wszyscy się spieszymy, gonimy za wieloma rzeczami i czasem nie zauważamy, że w ferworze tysiąca działań gubimy to, co najważniejsze- gubimy siebie.

Rozmowa transformująca to doświadczenie, którego nie da się opisać słowami- to tak, jakbym opowiadała Ci o przejażdżce kabrioletem po malowniczych drogach Lazurowego Wybrzeża w upalny, słoneczny dzień – musisz to poczuć sama…

Moc tej rozmowy płynie z uważności, z empatii, a jej wyjątkowość polega na szczerości i niesamowitej atmosferze, która tworzy się w czasie jej trwania.

Powiem Ci to, czego być może nikt inny nie miał odwagi Ci powiedzieć. Pokażę Ci perspektywę, której być może sama nigdy nie dostrzegłaś.

W tej rozmowie nic się nie przyspiesza…ta rozmowa płynie …

Dlatego jeśli się na nią zdecydujesz- zarezerwuj sobie dobrą godzinę czasu.

Nie wiem, czy zdecydujesz się na pracę ze mną, ale wiem, ze ta rozmowa będzie dla Ciebie niezapomnianym doświadczeniem.

Co jest dla mnie najważniejsze? – relacja. Dlatego nie pracuję z każdym. Pracuję tylko z klientkami, które są przekonane, że chcą pracować właśnie ze mną. Chce mieć pewność, ze jestem coachem, którego szukasz.

Czego oczekuję od Ciebie?

Oczekuję od Ciebie zaangażowania, wzięcia odpowiedzialności za siebie  i za swoje działania. Tylko wtedy to ma sens.

Będę Cie motywować, inspirować i wspierać, ale to Ty musisz chcieć tej zmiany. Tobie musi zależeć bardziej na Twoim życiu, niż mnie.

Pokażę Cie wiele dróg, abyś przekuła swoją wizję w cel i pomogę Ci opracować strategię do jego realizacji.

Ale gwarancją sukcesu jesteś Ty sama.

Mogę być Twoim kompasem, a Ty jesteś kapitanem Twojego statku. Mogę dać Ci sztalugi i pędzle, ale to Ty musisz namalować swoje największe dzieło.

Oto moje motto:

“Bądź Michałem Aniołem swojego życia,

namaluj własną Kaplicę Sykstyńską”

Zapraszam Cię więc  na transformującą, a jednocześnie niezobowiązującą rozmowę, która może być momentem przełomowym w Twoim życiu.

Co ryzykujesz? Godzinę swojego czasu i doświadczenie czegoś, czego jeszcze nie doświadczyłaś. Jeśli to, co napisałam wydaje Ci się interesujące, skontaktuj się ze mną i umów się na rozmowę 601 265 402.

Ściskam Cię,

Magdalena

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pobieram Ebook