FAQ

 

1. Jak się możemy spotkać? 

1. Sesje indywidualne face to face:

Spotykamy się najczęściej co tydzień, lub dziesięć dni. Będę Ci regularnie dawać feedback oraz pracę domową po każdej sesji. 

2.Sesje przez Skype, FB video messenger,  lub przez telefon:
Wybierając tę formę masz ogromną elastyczność w organizowaniu naszych sesji i odległość nie ma znaczenia.

3. Dzień transformujący- Twój Dzień Vip, podczas którego będziemy przez cały dzień intensywnie pracować nad Twoimi wyzwaniami. Oferta dla osób, które nie mają czasu i są gotowe na osiągnięcie szybkich efektów w bardzo krótkim czasie.

2. Jak pracuję?

Do każdej klientki podchodzę indywidualnie i kreatywnie wykorzystuję  coachingowe narzędzia. Oprócz tradycyjnych metod stosuję również:

– pracę z metaforą
– rysunek kreatywny
– ustawienia systemowe
– pracę z ciałem
– karty coachingowe służące do inspiracji
– techniki NLP
– wizualizację
– prowadzoną medytację

Mój styl jest określany jako bezpośredni, motywujący, ciepły i wspierający, choć czasem nieco prowokatywny. W pracy używam też poczucia humoru, jestem szczera i zawsze powiem Ci prawdę. Ta prawda może czasem cię zdziwi, może zasmuci, a może nawet Cię zirytuje – ale powiem Ci ją świadomie i z całą odpowiedzialnością – i właśnie po to, abyś stanęła w obliczu tego co jest – zmierzyła się z sytuacją bez upiększanie, czy lukrowania i znalazła własną ścieżkę. Tylko dzięki przyjęciu prawdy – będziesz mogła ruszyć dalej, z nowymi przekonaniami i nową wizją.

 3. Czy będziesz mogła zrezygnować po miesiącu czy dwóch, jeśli nie zauważysz rezultatów?

Zawsze masz prawo zrezygnować. Coaching ma sens jedynie wtedy, kiedy Ty sama bierzesz odpowiedzialność za swoje życie i działasz. Jeśli nie zauważysz różnicy- masz absolutne prawo, aby przerwać proces.