Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt.

 

Minęły święta i sylwester. Zrobiłaś podsumowanie. Jestem ciekawa jak wypadło? Czy cele, które postawiłaś sobie na rok 2017 zostały zrealizowane, czy przepisujesz jest znów na rok kolejny?

Cały czas chodzisz do pracy, która nie przynosi Ci satysfakcji, ale boisz się, że innej nie znajdziesz.

Patrzysz w lustro i wynajdujesz w sobie mnóstwo niedoskonałości. Pomimo, ze inni uważają Cię za kobietę pewną siebie i odnosząca sukces, Ty masz poczucie, że coś Ci umyka, że nie jest tak, jakbyś chciała, żeby było.

Chciałabyś żyć inaczej, być sobą, móc wyrażać siebie.

W pracy zakładasz maski- dobierane skrupulatnie w zależności od tego, z kim masz się spotkać. Inni lubią Twoje maski, inni cenią Cię za Twoje maski. Boisz się pokazać, ze wcale nie jesteś Superbohateką, że w środku drżysz ze strachu, że masz wątpliwości, że chciałabyś pokazać, że lubisz polne kwiaty i spacery w lesie.

Ale kogo to obchodzi? Twoje środowisko podziwia Superwoman, która zawsze ma energię i potrafi wymyśleć rozwiązanie każdego problemu.

A Ty tak naprawdę jesteś inna. Czasem masz energię i jesteś duszą towarzystwa, a czasem lubisz się zaszyć pod kocem z filiżanką gorącej herbaty z kardamonem i gożdzikami.

Twoja Dusza ma dość wyścigu szczurów, ciągłego udowadniania, ciągłego wyrabiania wyników, ciągłego bycia najlepszą.

Twoja Dusza chce, żebyś była wolna, żebyś mogła być naprawdę sobą., żebyś przypomniała sobie, co lubisz robić i jakie masz pasje.

Wybór należy do Ciebie. Możesz powielić schemat sprzed roku o sprzed kilku lat. Możesz znaleźć wymówkę, że przecież wszyscy tak mają i że „tak trzeba”.

A gdybym Ci powiedziała, ze nic nie trzeba. Że to Ty sama jesteś kreatorką swojego życia. Że każda Twoja myśl daje podwaliny Twojego losu.

O czym myślisz ciągle? Czemu dajesz uważność?

I powiem Ci więcej- niezależnie od tego, w którym miejscu jesteś teraz- zmiana jest możliwa. A wszystko zaczyna się od decyzji.

Twojej decyzji.

 

 

Coach Dla Kobiety

About Coach Dla Kobiety